Doplnkové služby

Doplnkové služby

Našim zákazníkom poskytujeme aj nadštandardné služby ako možnosť zapožičania náhradného vozidla alebo službu pick-up servis, prípadne vyzdvihnutie vozidla u zákazníka. Pri poruche vozidla zabezpečíme odtiahnutie vozidla do nášho servisu.
 • Náhradné vozidlo

  Pre prémiových zákazníkov počas opravy vozidla v našom servise poskytujeme zapožičanie náhradného vozidla na dobu 24 hodín a do najazdených 150 km zdarma.

  Zapožičanie náhradného vozidla pre registrovaných zákazníkov na 1 a viac dní poskytujeme so zľavou až do výšky 50% počas opravy vozidla v našom servise. Výška zľavy pre zapožičanie náhradného vozidla počas opravy v našom servise pre prémiových zákazníkov pri oprave nad 200€ od 60% až do 90%.

  Disponujeme týmito vozidlami: SUZUKI SWIFT, TOYOTA AURIS, TOYOTA AURIS HYBRID, TOYOTA AYGO, CITROEN JUMPER

  *Náklady na PHM znáša vždy zákazník. PHM účtujeme podľa najazdených kilometrov. Cena účtovaného paliva sa odvíja od priemernej ceny pohonných látok s 10% prirážkou.

  suzuki swift
  toyota auris
  toyota auris
  toyota auris
  citroen jumper

 • Pick–up servis

  Odvoz a dovoz zákazníka

  Po odovzdaní vozidla v servise na vykonanie dohodnutej opravy alebo údržby zákazníka odvezieme na dohodnuté miesto. Po vykonaní opravy zákazníka vyzdvihneme a privezieme späť do servisu. Táto služba je spoplatnená sumou 6€ s DPH (platí pre Senec a okolie). Odvoz do vzdialenosti 30km vykonávame po individuálnej dohode je spoplatnený sumou 10€ s DPH. Pre registrovaných zákazníkov poskytujeme službu pick-up servis s 50% zľavou, pre prémiových zákazníkov so zľavou až do 90%.

  Odvoz a dovoz vozidla

  V prípade potreby Vaše vozidlo prevezmeme na dohodnutom mieste a odvezieme ho do servisu kde vykonáme dohodnutú opravu alebo údržbu. Po vykonaní opravy si vozidlo môžete prevziať v servise alebo Vám ho privezieme na dohodnuté miesto. Služba platí len pre pojazdné vozidlá.

  (V každom z uvedených prípadov je nutné sa na službu informovať a objednať si ju vopred spolu s objednaním sa na servis vozidla.)

 • Odťahová služba

  Ak sa vozidlo v prípade poruchy stane nepojazdné zabezpečíme prostredníctvom vlastnej odťahovej služby odtiahnutie vozidla do nášho servisu. Odťahové služby poskytujeme iba pre osobné motorové vozidlá.

  Cena odtiahnutia vozidla:
  Odťah vozidla v Senci - 30€ bez DPH
  Odťah vozidla do 30 km - 35€ bez DPH
  Odťah vozidla za 1 km (mimo Senec) – 0,67€ bez DPH

 • Uskladnenie pneumatík s ošetrením

  V našom sklade Vám bezpečne uskladníme Vaše pneumatiky na letnú aj zimnú sezónu. Služba uskladnenia pneumatík zahŕňa správne uskladnenie spojené s ošetrením impregnačným prostriedkom proti zostarnutiu pneumatiky. Doprajte si komfort a starostlivosť o Vaše pneumatiky nechajte na nás.

  Cenník uskladnenia pneumatík

 • Autoumyváreň

  Auto umyváreň sa nachádza v susedných priestoroch nášho servisu, možnosť pri oprave alebo údržbe vozidla v našom servise využiť aj služby auto umyvárne.

  Kontakt pre objednávky

  0911 894 114
  autoumyvaren pauper senec