Karosárske práce

Náš autoservis vykonáva autoklampiarske opravy karosérií ľahko ale aj ťažko havarovaných motorových vozidiel všetkých značiek. Opravy karosérií vykonávame podľa odborných postupov stanovených výrobcom najmä z dôvodu dodržania kvality odvedenej práce a tiež zachovania bezpečnosti automobilu aj po oprave väčšieho rozsahu. Vykonávame opravy vozidiel po vážnej dopravnej nehode podľa zákona 106/2018 Z.z. o prevádzke vozidiel v cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Klampiarsku dielňu máme vybavenú kvalitným náradím medzi ktoré patrí aj rovnacia stolica či špeciálna bodovacia zváračka, ktorá vyhovuje aj požiadavkám výrobcov ako je VW či Mercedes. Zabezpečujeme kompletné služby v oblasti opravy havarovaných vozidiel od odtiahnutia vozidla z miesta havárie, obhliadnutia vozidla technikom servisu alebo poisťovne, opravu vozidla až po vybavenie vystavenia krycieho listu poisťovňou (platí pre poisťovne ktoré sú našim zmluvným partnerom UNIQA, Union, ČSOB) Spolupracujeme aj s poisťovňami s ktorými nie sme zmluvný partneri Allianz, Generali, Wüstenrot.

Výmena čelného skla

Vykonávame výmeny čelných skiel pre všetky typy osobných motorových vozidiel. Používame originálne auto sklá alebo kvalitné sklá od prvovýrobcov.

Výmena čelného skla je nutná v prípade:

  • ak je poškodenie väčšie ako minca v hodnote 2 eur
  • ak sa poškodenie nachádza v zornom poli vozidla (v stieracej časti skla)
  • ak je sklo prasknuté
  • ak sa poškodenie nachádza na okraji skla a hrozí prasknutie vplyvom teplotných zmien