O nás

Značka Auto Arno vznikla v roku 1997 od kedy vykonávame autoservisné práce v oblasti opravy a údržby osobných motorových vozidiel. Od svojho vzniku pôsobí a sídli na adrese Boldocká 200 v areáli výroby a skladov PD Senec.

Autoservis prešiel rôznymi zmenami poskytovaných služieb od počiatočných opráv karosérií a lakovania až po komplexný autoservis. Momentálne vykonávame všetky servisné úkony od pravidelných servisných prehliadok po opravy havarovaných vozidiel, ktoré vykonávame presne tak ako to stanovuje výrobca motorového vozidla. Pri oprave vozidiel dodržiavame pracovné postupy opráv a stanovené časy normohodín podľa výrobcu vozidla.

Medzi činnosti ktorými sa zaoberáme patria mechanické práce, klampiarske práce, diagnostika, pneuservis, servis klimatizácií, geometria, test tlmičov a bŕzd. Poskytujeme tiež možnosť zapožičania náhradného vozidla či pick-up servis počas opravy Vášho vozidla.

Garancia kvality


Od počiatku našej činnosti sme nazbierali bohaté skúsenosti, ktoré vieme zužitkovať pri oprave a servise vozidiel. Rozsah nami poskytovaných služieb je široký a neustále sa snažíme ich skvalitňovať s cieľom vychádzať našim zákazníkov maximálne v ústrety. Vysoká kvalita a odbornosť nami poskytovaných služieb je pre nás na prvom mieste, ponúkame tak rozumnú alternatívu voči autorizovaným servisom pre servis Vášho vozidla.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.